Загальна інформація

У нашому Центрі ПМСД №4 в місті Кривий Ріг пацієнт, який зіткнувся з проблемою свого здоров’я або здоров’я своїх близьких, отримає не тільки кваліфіковану медичну допомогу, а й психологічний комфорт і домашній затишок. Ми практикуємо уважне ставлення до будь-якої проблеми пацієнта, індивідуальний підхід і тактовність

КУ «Центр первинної медико – санітарної допомоги №4» Криворізької міської ради  (далі ЦПМСД №4) створений на підставі рішення сесії Криворізь­кої міської ради від 25.08.2011 № 546 «Про створення кому­нальних установ «Центр первинної медико-санітарної допомо­ги». Державну реєстрацію Центр отримав 16.11.2011, розпо­чав роботу 01.12.2011.

До складу установи входять 12 амбулаторій загальної прак­тики – сімейної медицини. У поточному році після реконструкції заплановано відкриття ще двох нових амбулаторій. (інформація про адреси, керівників та контактні телефони є в розділі фотоальбоми: наші амбулаторії)

Центр обслуговує населення Саксаганського та частини Довгінцевського районів міста у кількості 148463 осіб, у т. ч. дорослих – 121577 осіб, дітей – 26886.

У ЦПМСД №4 працюють: лікарі загальної практики-сімейні лікарі, дільничні лікарі-терапевти, дільничні лікарі-педіатри та лікарі акушери-гінекологи.

В амбулаторіях наявні: реєстратура, кабінет прийому ліка­ря, процедурний кабінет, оглядова, стерилізаційна, кабінет щеп­лення, денний стаціонар, кабінет забору біоматеріалів, фізіоте­рапевтичний кабінет, аналізаторна, аптечний пункт, санітарні кімнати (для пацієнтів, для співробітників).

Амбулаторії оснащені згідно табеля матеріально-технічного оснащення закладів первинної медичної допомоги (наказ МОЗ України від 27.12.2013 №1150). Придбане оснащення: комп’ю­тери, ноутбуки, телефон-факс, ваги медичні для дорослих, ваги електронні для новонароджених, ЛОР обладнання, офтальмо­логічне обладнання (в т.ч. набір очкових лінз, набори для вимірювання очного тиску), холодильники, сумки-холодильники, електрокардіо­графи, крісла гінекологічні, сте­рилізатори, Панмед, опромінювачі ультрафіолетові, меблі медичні, сейфи, опромінювачі настінні та пересувні, аналі­затори гематологічні, аналізатори сечі, фетальні доплери, гемоглобінометри, термограф, холестерометри, апарати Рота, пульсоксиметри, спірографи. Шляхом централізованого постачання отри­мано для амбула­торії: сумки-укладки лікаря, сумки-укладки медичної сестри, глюкометри, електрокардіографи, аналізатори гематологічні, ана­лізатори сечі, фетальні доплери, холестерометри, апарати Рота, пульсоксиметри, автомобілі.

В амбулаторіях проводиться амбулаторне лікування пацієнтів, прийом та обслуговування вдома, надання невідкладної допомоги, вимірювання артеріального тис­ку, цукру та холестерину крові, ваги, зросту, ЕКГ, профі­лактичний огляд на онкологічні захворювання та ту­беркульоз, загальний аналіз крові та сечі, пульсоксиметрія, профілактичні щеплення, внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, забір крові та транспортування до лабораторій міста, фізіотерапевтичні процедури, виписка рецептів, довідок, листів непрацез­датності.

Кожен лікар забезпечений мобільним телефоном, безкоштовним мобільним зв’яз­ком, ноутбуком з можливістю  доступу до мережі інтернету.

Для запобіганя черг біля кабінету лікаря впроваджується запис на прийом до лікаря та викликів вдома за телефоном, у зручний для пацієнта час.

Робота амбулаторій Центру дає змогу наблизити надання медичної допомоги максимально до населення, забезпечити виявлення захворювань на ранніх стадіях та вчасно впроваджувати відповідні профілактичні та лікувальні заходи.

В 2013 році Центр отримав перемогу у дев’ятому Всеукраїнському конкурсі «Кра­щий вітчизняний товар (послуга) 2013 року» у номінації «Діяльність лікувальних закладів, надання первинної медичної допомоги».

В 2016 році амбулаторія №8 визнана кращою в області та отримала перемогу у обласному конкурсі на Кращу амбулаторію загальної практики – сімейної медицини серед амбулаторій центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Працюємо командою, цінуємо працьовитих, прагнемо розвиватись, любимо свою роботу!

Приєднуйтесь до нас, щоб кожного дня ставати кращими!