А Ваша дитина вже вакцинована!

Увага‼️ Невакциновані діти не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації.

Відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” передбачено, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється. МОЗ України та Міністерство освіти і науки закликає батьків до 1 вересня зробити дітям усі передбачені Національним календарем щеплення.

Пам’ятайте! Вакцинуючись, ви не лише захищаєте своє здоров’я і здоров’я своєї дитини, а й долучаєтеся до формування колективного імунітету ( формується, коли 95-98% людей у суспільстві вакциновані) і дбаєте про здоров’я інших людей, які мають протипоказання до щеплень.

Центр громадського здоров’я України нагадує, перебування нещеплених дітей в організованих колективах створює ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, що є загрозою для життя та здоров’я не лише учнів, а й членів їхніх сімей та працівників закладів освіти. Якщо батьки раніше зробили фальшиві довідки про щеплення, вони можуть безперешкодно та безоплатно вакцинувати дітей. Для цього потрібно просто звернутися до свого сімейного лікаря або педіатра.

Детальніше про необхідність вакцинації за посиланням на сайті #ЦГЗ : https://bit.ly/2Z73RBX

Докладніше про те, які довідки потрібні дитині до 1 вересня читайте за посиланням:https://moz.gov.ua/article/health/do-shkoli-jaki-medichni-dovidki-potribni-ditini-do-1-veresnja

 — сПетр Павлов и Светлана Тищенко.